Gratis

Tehnician Mentenanta

MARTUR AUTOMOTIVE SEATING AND INTERIORS S.R.L.

Candidatul Ideal

Tehnician Mentenanță

Compania noastră caută un Tehnician Mentenanță dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți o pasiune pentru rezolvarea problemelor tehnice și vă place să lucrați într-un mediu dinamic, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru dvs.

Cerințe:

Diplomă în domeniul tehnic
Experiență anterioară în mentenanța echipamentelor
Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor
Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă
Atenție la detalii și orientare către rezultate de calitate

Beneficiile de a lucra ca Tehnician Mentenanță în cadrul companiei noastre includ un mediu de lucru stimulant, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial atractiv. Veți avea șansa de a lucra cu echipamente tehnologice de ultimă generație și de a vă perfecționa abilitățile într-un mediu dinamic și provocator.

Dacă sunteți o persoană proactivă, cu o pasiune pentru tehnologie și un simț al răspunderii bine dezvoltat, vă încurajăm să aplicați pentru poziția de Tehnician Mentenanță în cadrul echipei noastre.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

Realizarea inspecțiilor periodice și planificate ale echipamentelor
Identificarea și remedierea defecțiunilor tehnice
Întreținerea preventivă a utilajelor și ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄sistemelor
Colaborarea cu echipa tehnică pentru rezolvarea problemelor complexe
Documentarea corectă a intervențiilor tehnice efectuate

Martur is a member of Üstünberk Holding, a group of companies that manufacture high quality components for the automotive industry and for vehicle interior components. Our group’s main principles comprise of finding creative solutions for product design and development. Our mission is: -> To increase our clients competitive power by providing high quality and creativity products, services and solutions -> To obtain and maintain reliability capable of financing investments and sustainable growth -> To comply with social responsibilities -> Satisfaction towards our employees -> Protect the environment and nature

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024