Gratis

Tehnician mentenanta, mecanica- echipamente industriale

Alfa Cluj SRL

Candidatul Ideal

-avantaj – experienta in domeniul service-ului de usi sectionale/rapide/rampe
- Studii primare ;
- Se asigura training tehnic pentru specializare si pentru insusirea particularitatilor montajului de rulouri si usi de garaj.

Conditii obligatorii:
- experienta in montajul usilor
- permis de conducere categoria B
- cunostinte minime de ciitre a unui desen tehnic

Candidatii trebuie sa ataseze CV cu datele de contact, in care sa se detalieze activitatea profesionala de pina acum (angajator, perioada, functia,
- Experienta pe o pozitie similara e un plus major
- Disponibilitate la deplasari in tara ;
- Abilitati de comunicare, atentie la detalii, lucru in echipa.
- Apt de lucru la inaltime

Descrierea jobului

- Executa lucrari de intretinere si reparatii curente/ accidentale asupra echipamentelor
- Realizeaza mentenanta preventiva si corectiva pentru echipamentele ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃firmei ;
- Realizeaza interventii la utilaje;
- Inregistreaza interventiile in caietul de Procese -vaerbale
- Programul de lucru include deplasari frecvente.

Beneficii:
- salariu competitiv;
- bonuri de masa;
- prime sarbatori.
- telefon de servici
- decontare transport

ALFA CLUJ SRL este o societate românească cu capital privat străin, infiintata în anul 1996. Societatea face parte dintr-un grup de firme specializate în furnizarea de tehnică de încărcare-descărcare şi manipulare a marfurilor, dotare a depozitelor şi produse pentru protecţia mediului înconjurător.

Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024