Gratis

TEHNICIAN MENTENANTA – ADMINISTRATOR CLADIRE

MedEuropa

Candidatul Ideal

Persoană cu experiență în domeniul tehnic, îndemanatic cu sculele și uneltele, cu abilități nivel mediu de operare PC, care dorește un loc stabil de muncă.
Se dorește o atitudine proactivă, un dezvoltat simț al răspunderii, onestității și spirit de echipă.

Descrierea jobului

- asigură buna funcționare a instalațiilor și mijloacelor fixe din clinică (instalații sanitare, climatizare, ventilație, încălzire, electrice, uși, ferestre);
- ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁verifică zilnic starea de funcționare a echipamentelor esențiale (cazane, chillere, centrale de aer, pompe etc.);
- răspunde prompt la solicitările personalului din clinică pentru remedierea diferitelor defecțiuni, pentru cele ce necesită intervenția contractorilor se preocupă de contactarea acestora;
- efectuarea de diverse operațiuni de montaj/reparat mobilier, lucrări de curățare a zonelor exterioare (curtț, zone verzi etc);
- urmărește planificarea reviziilor diferitelor echipamente și coordoneză contractorii de mentenanță;
- verifică lucrările executate de diverși contractori (mentenanță sau reparații);
- utilizează calculatorul pentru căutarea de informații pe internet, coresondeță email, word, excel, viziualizare documente electronice;
- gestionează piesele de schimb ale echipamentelor;
- posedă permis de conducere categoria B, valid, experienta minim 2 ani;
- efectueaza deplasari pentru achiziția de scule sau materiale pentru intreținere;
- disponibilitate pentru lucrul în afara orelor de program sau în zilele libere, doar in cazul unor avarii sau pentru efectuarea de operațiuni ce nu pot fi efectuate în zilele de lucru cu o compensare legala a acestora;

MedEuropa este o companie care are în plan dezvoltarea în România a unui lanț de până la 10 clinici de radioterapie într-un orizont de 5 ani, dezvoltare corelată geografic cu nevoile de tratament ale pacienților.
În prezent sunt deschise centrele de radioterapie MedEuropa din Constanța, București, Oradea, Brașov și Iași iar centrul din Bacău este în stadiu final de constructie.

Publicat 18 Iul. 2024 Reactualizat 18 Iul. 2024 Expiră 17 Aug. 2024