Gratis

Tehnician mecanic de intretinere si reparatii

AKA AUTOMOTIV S.R.L.

Candidatul Ideal

• Experienta ca tehnician mentenanta, minim 2 ani;
• Capacitate de organizare;
• Abilitati de comunicare;
• Persoana responsabila, adaptabila.

Descrierea jobului

Asigura functionarea si mentenanta tuturor dispozitivelor, masinilor, utilajelor precum si a altor instalatii din cadrul societatii.
Asambleaza utilaje si efectueaza ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈probele de functionare;
Executa operatii pregatitoare cum ar fi: debitarea materialului, curatarea, indreptarea, trasarea, operatii de prelucrare prin aschiere (pilire, polizare, gaurire, strunjire, frezare), prin deformare plastica la rece (indoire, ambutisare, perforare, decupare, torsionare);

AKA Automotiv este o companie infiintata in anul 2003, parte a Grupului Nursanlar –Turcia cu o vechime de aproape 70 ani in industria auto, localizata in judetul Arges. Obiectul de activitate al companiei este producerea de mecanisme auto pentru industria constructoare de masini, iar clientii principali sunt: Renault, Peugeot-Citroen, Dacia, Nissan, Opel, Mercedes, Lada.
Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 20 Aug. 2024 Expiră 19 Sept. 2024