Gratis

Tehnician Maseur

SC LADIES WELLNESS CLUB SRL

Candidatul Ideal

  • Deschis/a
  • Ambitioas/a
  • Sociabil/a
  • Punctual/a
  • Plin/a de energie
  • Optimist/a
  • Spirit de echipa
  • Obligatoriu curs de calificare
  • Curat/a

Descrierea jobului

  • Masaje corporale ( relaxare, anticelulitic, reflexogen, masaj facial, terapeutic )
  • Terapii corporale

Clubul nostru este un concept dedicat exclusiv sanatatii femeilor, cu dotare completa pentru o varietate de activitati sportive: Fitnes , Aerobic , Spining , xBody, precum si activitati de relaxare si modelare corporala : Masaj, Dermocell.
Amplasat intr-o zona centrala , usor accesibila Ladies Wellness Club este un mediu ideal in care sa te dezvolti si sa revii cu placere.
Publicat 9 Iul. 2024 Reactualizat 9 Iul. 2024 Expiră 8 Aug. 2024