Gratis

Tehnician Maseur / Terapeut masaj / Maseur

URBAN MASAJ PROFESSIONAL S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Urban Masaj își mărește echipa!

Căutăm terapeuți maseuri care să împărtășească valorile noastre:
- Experiență și calificare solidă: profesioniști care dețin calificările și certificările necesare, cu minim 2 ani de experiență.
- Empatie și comunicare excelentă: persoane care își doresc să asculte și să înțeleagă clienții, oferindu-le suportul necesar.
- Dorința de dezvoltare continuă colegi dedicați dezvoltării profesionale continue.
- Capacitatea de evaluare și recomandare: terapeuți capabili să identifice problemele și să ofere soluții personalizate.
- Etică profesională: profesioniști care respectă standardele etice și prioritizează binele clienților.

Descrierea jobului

Ce oferim:
- Mediu de lucru profesionist: un spațiu de lucru premium și bine echipat, unde poți să-ți desfășori activitatea ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂în cele mai bune condiții
- Oportunități de formare continuă: sesiuni periodice de training oferite de Romeo Tudorache, terapeut cu 17 ani de experiență, care jurizeaza anual Campionatul Internațional de Masaj.
- Suport și echipamente de calitate: echipamente și materiale premium, care să te ajute să oferi cele mai bune servicii
- Echipă unită și pasionată: O echipă dedicată și pasionată, care își sprijină membrii și promovează colaborarea și dezvoltarea continuă.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești pregătit/ă să faci parte dintr-o echipă de profesioniști așteptăm CV-ul tău la: office@urbanmasaj.ro.

Pentru mai multe detalii: 021 555 11 74

Abia așteptăm să facem cunoștință!

Descrierea companiei

Ce trebuie să știi despre noi:
-Suntem un brand premium cu 4 studiouri de masaj în București;
-In centrul filozofiei noastre stau clientul și nevoile sale și căutăm mereu să oferim cele mai bune soluții pentru sănătatea și bunăstarea acestuia.

Urban Masaj reprezintă un concept de viață urbană unde grija pe care o purtăm sănătății reprezintă o primă opțiune de vindecare și de încetinire a proceselor de îmbătrânire. Proiectul a luat naștere în anul 2017 urmare a creșterii nevoii de relaxare și evadare din spațiul cotidian dar rămânând, în același timp, ancorat în freamătul urban.
Publicat 4 Iul. 2024 Reactualizat 4 Iul. 2024 Expiră 3 Aug. 2024