Gratis

Tehnician IT

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

Se cauta o persoana ordonata, constiincioasa si care sa fie atenta la detalii.

Va rugam sa NU aplicati daca:
- nu va considerati astfel
- nu sunteti disponibil in maxim 15 zile
- nu ati folosit Outlook sau ati folosit rar
- nu aveti cunostinte minime de administrare/configurare servere windows
- nu completati raspunsurile interviului online (dar se accepta raspunsuri incomplete);

Descrierea jobului

Sunt disponibile un post full time si unul part time, cu program flexibil
- Sunt necesare cunostinte hardware, software;
- ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Activitatiile se desfasoara predominant la sediul clientilor.
- Nivel salariu 500-800 euro / luna full time si 200-400 euro / luna part time (in functie de experienta si cunostinte)
Responsabilitati:
- Instalare/configurare/intretinere windows ;
- Instalare/configurare/intretinere aplicatii ;
- Instalare/configurare componente/periferice;
- Devirusari
- Configurare setari retea
- Configurare casute e-mail
- Diagnosticare retele
- Mentenanta pc-uri;
Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.