Gratis

TEHNICIAN IT

SHORTCUT COMPUTER SRL

Candidatul Ideal

Tehnician IT cu experienta in domeniu. Angajam persoana serioasa care sa isi doreasca un post permanent in domeniul IT.
Trebuie sa aiba cunostinte temeinice in domeniu ,urmand a se perfectiona alaturi de cei cu care va lucra.Activitatea de baza consta in service sisteme,laptopuri,imprimante precum si munca de teren gen retele calculatoare,montaj proiectoare,etc..

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-service pentru sisteme informatice,laptopuri,componente calculator
-service imprimante,daca e cazul
-munca de teren,cand e cazul.
-salariu+ comision +tickete de masa. ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀

SHORTCUT COMPUTER detine un magazin specializate IT in Brasov in care se executa si partea de service.
Firma este infiintata in 2001 si este una din firmele de top din domeniul informatic din Brasov si din tara.
Angajatii firmei sunt persoane relativ tinere,cu experienta solida in cadrul firmei.Atmosfera este placuta,orientata catre rezolvarea solicitarilor venite de la clienti.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024