Gratis

Tehnician IT

IT&C SOLUTION S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

- Studii medii (studiile universitare reprezintă un avantaj, însă nu sunt o cerință obligatorie)
- Seriozitate
- Posibilitatea de a lucra la program fix
- Cunoștințe medii/avansate în domeniu IT
- Persoană organizată
- Persoană atentă la detalii, capabilă să lucreze în echipă
- Persoană dornică de a se dezvolta și de a învăța noi cunoștințe
- Nu este obligatorie experiența în domeniu, însă reprezintă un avantaj competițional la angajare
- Permis de conducere cat. B
-Cunostinte medii limba engleză.

Descrierea jobului

Ce te vom învăța?
- Sa poți oferi servicii de instalare,mentenanță și depanare echipamente de imprimat cu tehnologie laser, calculatoare, ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂etc.
- Să proiectezi sa instalezi si sa configurezi rețele de calculatoare , echipamente de proiecție/supraveghere ,etc.
Ce îți oferim?
- Salariu avantajos
- Training profesional pentru a te familiariza cu domeniul
- Mediu de lucru plăcut
- Posibilitatea de a acumula cunoștințe cu o mare căutare pe piața IT din prezent.
- Program de lucru de 8h/zi
- Autoturism de servici.

IT Company oferă servicii de instalare,mentenanță și depanare echipamente IT, proiectare, instalare si configurare rețele de calculatoare , echipamente de proiecție/supraveghere video.
Publicat 16 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 15 Sept. 2024