Gratis

Tehnician interfoane / iluminat / supraveghere video

Intercom Electric Construct S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul cautat de noi trebuie sa fie punctual, organizat si politicos in relatia cu clientii si colegii de munca. Totodata trebuie sa fie o persoana energica si comunicativa.

Descrierea jobului

Cаutаm pеntru аngajаre pе termеn lung persoana cu minima experiеntа in domеniul instаlаtiilor еlеctricе / еlеctronicе in vederea formarii in ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀cadrul companiei noastre.
Postul presupune munca de teren ( doar in Bucuresti ) alaturi de o echipa tanara si motivata.
Detinerea permisului de conducere este absolut necesara.
Program de lucru 10:00 - 18:30.
Salarizare atractiva ce creste odata cu vechimea plus diverse beneficii.

Intercom Grup este un grup de firme ce si-a inceput activitatea in 2004 si are ca domeniu instalarea si mentenanta instalatiilor de control-acces, iluminat si supraveghere video.
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024