Gratis

Tehnician / Inginer service utilaje de constructii

Liebherr
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Cunostinte de electrica/ electronica, mecanica, si hidraulica;
  • Studii tehnice medii (pentru technician service) /superioare (pentru inginer de service)
  • Abilitatea de a lucra cu sisteme IT de diagnosticare avansate;
  • Capacitate de a lucra la inaltime;
  • Abilitati de comunicare cu clientii;
  • Experienta similiara in domeniu de minimum 3 ani constituie un avantaj;
  • Disponibilitate de deplasare in tara pentru servicii de intretinere si reparare a utilajelor de constructii;
  • Cunostinte bune de limba engleza

Descrierea jobului

  • Interventii de reparatie, mentenanta si diagnosticare pentru utilajele de constructii;
  • Asigurarea suportului tehnic si de instruire pentru client;
  • Elaborarea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de rapoarte de lucru complete si corecte pentru interventiile efectuate.
Beneficii:
  • Training-uri de specialitate
  • Tichete de masa;
  • Asigurare medicala;
  • Autoutilitara service

Liebherr Romania are ca domeniu de activitate vanzarea si mentenanta urmatoarelor produse Liebherr in Romania: automacarale, macarale pe senile, macarale turn, buldozere, excavatoare, incarcatoare, macarale portuare si echipamente de foraj.
Pentru mai multe informatii accesati www.liebherr.com sau www.liebherr.ro.

Publicat 9 Iul. 2024 Reactualizat 8 Aug. 2024 Expiră 8 Aug. 2024