Gratis

Tehnician/ Inginer Service - Bucuresti

FES FLOW ENERGY SOLUTION S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii tehnice - experiență anterioară într-un rol similar, preferabil într-un mediu industrial.
  • Cunoștințe solide în diagnosticarea și repararea echipamentelor tehnice.
  • Abilități de analiză și rezolvare a problemelor tehnice complexe.
  • Capacitatea de a lucra independent, dar și în echipă, cu atenție la detalii.
  • Disponibilitate pentru deplasări în teritoriu, dacă este necesar.
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Diagnosticarea și repararea echipamentelor tehnice conform specificațiilor și standardelor companiei.
  • Efectuarea lucrărilor de mentenanță preventivă și corectivă pentru a ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈minimiza timpul de inactivitate al echipamentelor.
  • Identificarea și remedierea problemelor tehnice în mod eficient și profesionist.
  • Oferirea de suport tehnic și consultanță clienților și colegilor de echipă dacă este necesar.
  • Documentarea activităților de service și întocmirea rapoartelor tehnice necesare.

Oferim:
  • Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Scolarizari in tara si in strainatate.

Companie-reprezentanta a unui concern de firme din USA specializata in comercializarea de echipamente de pompare, statii de tratare apa curata si apa uzata in domeniul industrial, municipal si domestic.

Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024