Gratis

Tehnician / Inginer mentenanta instalatii curenti slabi

EUROTEHNICA IT&C SRL

Candidatul Ideal

CERINTE:
-Experienta in domeniu minim 3 ani;
-Absolvent studii medii/superioare, de preferat profil tehnic;
-Cunostinte operare PC;
-Abilitati tehnice;
-Cunostinte teoretice si practice despre sistemele de securitate;
-Capacitate de organizare si coordonare;
-Seriozitate, responsabilitate si spirit de echipa;

Descrierea jobului

Responsabilitati :
• intretinerea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare la efractie, sisteme ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari)
• programarea sistemelor de securitate instalate
• instruirea utilizatorilor cu privire la functionarea si operarea sistemelor
• activitati de service in garantie si post garantie
• intocmirea necesarelor de material

Constituie un avantaj :

- Atestat absolvire curs tehnician pentru sisteme de detectie, supraveghere video, control acces.
- Experienta in domeniu tehnic (IT hardware, cablare structurata, electric etc., constituie avantaj).
- Disponibilitatea la deplasari.
- Permis de conducere cat.B.

Beneficii:
  • Salariul net minim 700 - 1000 euro;
  • Salariul este pentru mid level, candidatii cu experienta relevanta in domeniu isi negociaza separat salariul;
  • Decontare transport sau masina de serviciu;
  • Telefon mobil;
  • Instruire si adaptarea profesionala la locul de munca;
  • Posibilitatea de promovare in cadrul societatii.

Eurotehnica IT&C ofera servicii de consultanta, proiectare, instalare, punere in functiune, instruire, service si mentenanta pentru instalatii electrice de joasa tensiune, instalatii de fotovoltaice si sisteme de curenti slabi.
Publicat 9 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 8 Nov. 2024