Gratis

Tehnician Frigotehnist

FRIGOS SERVICE NC S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Experiență anterioară în domeniul frigotehnicii sau într-un domeniu similar;
Cunoștințe solide în domeniul sistemelor de refrigerare și climatizare;
Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice;
Capacitatea de a lucra independent și de a lua decizii în situații de urgență;
Atenție la detalii și abilități bune de comunicare;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui Tehnician Frigotehnist talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄experiență în domeniul frigotehnicii și sunteți pasionat de rezolvarea problemelor tehnice, aceasta este o oportunitate excelentă pentru dumneavoastră.

Ca Tehnician Frigotehnist, veți fi responsabil de instalarea, întreținerea și reparația sistemelor de refrigerare și climatizare. Veți lucra atât în interior, cât și în exterior, în diferite locații, oferind servicii de calitate clienților noștri.

Principalele responsabilități:

Instalarea și punerea în funcțiune a sistemelor de refrigerare și climatizare conform specificațiilor;
Efectuarea inspecțiilor periodice și a întreținerii preventive pentru a asigura funcționarea optimă a echipamentelor;
Identificarea și diagnosticarea defecțiunilor și avarii în sistemele de refrigerare și climatizare;
Repararea și înlocuirea componentelor defecte sau uzate;
Testarea și reglarea sistemelor pentru a asigura performanța optimă și eficiența energetică;
Întocmirea rapoartelor de intervenție și a documentației tehnice necesare.

Cerințe:

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o companie de renume, cu o echipă profesionistă și prietenoasă;
Posibilitatea de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv;
Mediu de lucru sigur și echipamente moderne;
Oportunitatea de a lucra într-un domeniu în continuă dezvoltare și de a fi la curent cu ultimele tehnologii și tendințe.

Dacă sunteți o persoană motivată, cu abilități tehnice excelente și doriți să faceți parte dintr-o echipă de succes, vă rugăm să aplicați la această poziție. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să discutăm despre potențiala colaborare.

Înfiintata în 2018, dar cu o experienta in domeniul instalatiilor frigorifice de peste 25 de ani, FRIGOS SERVICE NC este o firma cu capital privat integral românesc ce isi desfasoara activitatea în domeniul instalatiilor frigorifice de orice tip: instalatii comerciale, industriale, si echipamente frigorifice

FRIGOS SERVICE NC dispune de personal de specialitate cu o solida pregatire profesionala, experimentat si motivat de realizarile obtinute si de perspectivele existente.

Suntem un colectiv tânar, generator de idei constructive, aflat în permanenta interactiune si urmarind satisfacerea în totalitate a cerintelor clientilor prin serviciile de calitate prestate în folosul acestora.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024