Gratis

Tehnician / Frigotehnist

FRIGOMAT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară în domeniul frigotehnicii;
  • Certificare relevantă în domeniu;
  • Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor;
  • Atenție la detalii și orientare către calitate;
  • Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă.
Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant;
  • Posibilitatea de a contribui la proiecte interesante și variate;
  • Dezvoltare profesională continuă prin training-uri și programe specializate;
  • Pachet salarial motivant și beneficii suplimentare.Dacă ești pasionat de tehnologia frigorifică și ai abilitățile necesare pentru a reuși în acest domeniu, te așteptăm în echipa noastră!

Descrierea jobului

  • Instalarea, întreținerea și repararea echipamentelor de refrigerare;
  • Diagnosticarea eficientă a defecțiunilor și aplicarea soluțiilor corective;
  • Asigurarea respectării standardelor de ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁siguranță și a reglementărilor specifice în domeniu;
  • Colaborarea cu echipa pentru îmbunătățirea continuă a proceselor tehnice.
Publicat 22 Iul. 2024 Reactualizat 19 Aug. 2024 Expiră 21 Aug. 2024