Gratis

Tehnician Electromecanic

CAFFE RIVER ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

- experienta si calificare de electromecanic
- cunostiinte de reparatii espresoare cafea si electronica constituie avantaj
- seriozitate, dinamism

Descrierea jobului

- reparatii espressoare de cafea la sediu si pe teren, la clientii firmei
- disponibilitate pentru deplasari in alte judete ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀in vederea solutionarii problemelor tehnice aparute la clientii firmei
- mediu de lucru profesional si competitiv
- pachet salarial motivant + diurna pentru deplasari
- masina de serviciu
- telefon de serviciu
- cazare asigurata
- training de specialitate in cadrul companiei

-distribuitor cafea espresso si aparatura pentru prepararea cafelei espresso
Publicat 9 Aug. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 8 Sept. 2024