Gratis

TEHNICIAN ECHIPAMENTE DE CALCUL SI RETELE - BUCURESTI

SECURE EXPERT SOFTWARE S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Experienta similara relevanta, de minim 3 ani.
  • Cunostinte de baza in securitatea informatica.
  • Abilitati de comunicare si de lucru in echipa.
  • Cunostinte operare PC.
  • Descrierea jobului

    • Instalare si configurare sisteme de operare Windows pe statiile de lucru ale clientilor;
    • Instalare si configurare suita Office pe ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄statiile de lucru ale clientilor;
    • Instalare si configurare diverse alte aplicatii pe statiile de lucru ale clientilor;
    • Instalare si configurare imprimante local/retea;
    • Instalare si configurare echipamente de retea (router/switch)
    • Asamblare/depanare statii de lucru.
    • Asigura realizarea lucrarilor de service si rezolvarea reclamatiilor la retele instalate la clienti.

    Descrierea companiei

    Valorile noastre: INOVAŢIE & DINAMISM
    Echipa noastră e formată din 10 profesionişti tineri, energici, pasionaţi de ceea ce fac, dornici de provocări şi pregătiţi să găsească soluţiile optime.
    Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024