Gratis

Tehnician devize si masuratori in constructii

FAR FOUNDATION

Candidatul Ideal

În cadrul departamentului Far Foundation avem deschis un rol de Tehnician devize și măsurători în construcții, care se alătură unei echipe dinamice, în plină expansiune.

Profilul postului:
  • Absolvent de studii medii/superioare, domeniul inginerie/construcții/economic
  • Cunoștințe MS Office - cel puțin nivel mediu
  • Dexteritate în utilizarea calculatorului
  • Determinare și dorință de învățare
  • Foarte bune abilități de organizare și planificare
  • Foarte bune abilități de comunicare și rezolvare de probleme
  • Atenție la detalii, seriozitate și reziliență

Descrierea jobului

  • Analizează documentații (planuri ale proiectelor de execuție, proiecte tehnice, măsurători, cantități necesare)
  • Operează date: prelucrare, verificare, înregistrare, centralizare în ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂MS Office și Intersoft
  • Monitorizează progresul proiectelor, întocmește devize pe categorii de lucrări
  • Întocmește atașamente și situații interne lunare (cantități)
  • Realizează și transmite informări, rapoarte și centralizări
  • Colaborează cu toate departamentele implicate pentru realizarea obiectivelor postului
Beneficii:
  • Salariu motivant, care va crește în funcție de performanța și nivelul de senioritate
  • Masă de prânz servită la locul de muncă
  • Apă, ceai și cafea la locul de muncă
  • Acces la sala de sport din incinta clădirii de birouri
  • Acces la Biblioteca Far Foundation
  • Dezvoltare personală și profesională
  • Mediu de muncă dinamic și flexibil
  • Instrumente de lucru: PC/laptop
  • Alte beneficii conform CCM/politicilor interne

Cu un capital 100% românesc, Far Foundation activează în domeniul construcțiilor din anul 2010.

A sprijinit infrastructura națională cu peste 100 de proiecte de lucrări civile și infrastructură rutieră: drumuri, poduri, spitale, săli de sport, școli, grădinițe etc.

Parte din proiectele noastre pot fi vizualizate pe site-ul companiei: www.fargrupconstruct.ro

Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 24 Oct. 2024