Gratis

Tehnician dentar - ceramica, CAD-CAM

Stomdental-design S.R.L.
5 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutăm un coleg cu:
* experiență este un avantaj, dar angajam si fara experienta
* abilități de comunicare într-o echipă extinsă și structurată;
* răbdare, îndemânare, simţ dezvoltat al proporţiilor.
* proactivitate și bun management al timpului;
* adaptabilitate și dorință continuă de dezvoltare profesională;

Descrierea jobului

Îți oferim:
Salariu competitiv: Negociabil, în funcție de experiența ta.
Stabilitate și siguranță: Volum constant de muncă și dezvoltare profesională ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈continuă;
Tehnologie modernă: Vei avea acces la tehnologie de ultimă generație;
Mediu profesionist: Lucrezi alături de tehnicieni dentari cu experiență;
Colaborare pe termen lung: Angajare pe perioadă nedeterminată.

Descrierea companiei

StomDental Design
Locatia: Galati
- Laborator de tehnică dentară își extinde echipa de tehnicieni dentari pentru etapa de ceramică, CAD-CAM.
Publicat 23 Iun. 2024 Reactualizat 23 Iun. 2024 Expiră 23 Iul. 2024