Gratis

TEHNICIAN DE LABORATOR

POSIADALO RO SRL

Candidatul Ideal

• studii medii minime
• capacitatea de a utiliza echipamente concepute pentru a testa
caracteristicile agregatelor, amestecurilor de beton, betoanelor și
mortarelor și de a interpreta rezultatele obținute
• cunoștințe de operare calculator (MS Office: Word, Excel)
• abilitați de lucru în echipă, implicare

Descrierea jobului

Persoana în această funcție va fi responsabilă de:
 realizarea de amestecuri de beton pentru testare, inclusiv rezistența
din probe ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄de agregate, substanțe chimice și rețete similare
 controlul timpilor de legare a cimentului cu materiale de probă și
producție, precum și cu substanțe chimice
 pregătirea materiilor prime necesare pentru realizarea amestecurilor
de beton
 introducerea de noi materii prime în sistem și verificarea corectitudinii
acestora
 pregătirea compoziţiei amestecurilor utilizate în producţie
 supravegherea încercărilor de producție
 introducerea de modificări la rețetele de producție în programul de
rețete
 înregistrarea consumului de materii prime utilizate pentru testele de
laborator
 păstrarea documentației de laborator în versiune hârtie și electronică
 menținerea locului de muncă curat și ordonat
 îngrijirea stării tehnice bune a echipamentelor și instrumentelor de
laborator
 informarea permanentă a supervizorului despre implementarea
sarcinilor atribuite sau despre problemele rezultate din implementarea

În schimb, veți primi:
• pachet salarial atractiv: program flexibil, prime cu ocazia sărbătorilor,
decontare transport (aplicabil persoanelor care nu locuiesc în
Târgoviște), bonus de recomandare, susținerea cheltuielilor pentru
participarea la diferite traininguri și cursuri de limbă engleză, participarea
la diferite evenimente organizate
• posibilitatea de dezvoltare profesională și dobândire de noi experiențe
• angajare stabilă
• participarea la proiecte inovatoare acestora.

POSIADALO este o companie de familie care operează pe piața produselor din beton din 1996. Suntem cel mai mare producător și furnizor polonez de contragreutăți realizate în tehnologia ECOHEAVY+ pentru industria de electrocasnice pentru gospodărie, producător al lifturilor de pasageri și al macaralelor pentru marfă. Producem, de asemenea, pavaj pentru uzul gospodăriilor, dar și blocuri de pavaj industrial, arhitectură de grădină din beton și garduri sub marca GLADIO.

Mărcile noastre sunt GLADIO, EcoHeavy+, BE&TON și LIGHT FRAME.

Credem că succesul poate fi obținut doar prin cooperare într-o atmosferă prietenoasă și familială.

Mai multe informații despre noi și oferta curentă POSIADALO pot fi găsite pe site-ul companiei www.posiadalo.pl.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024