Gratis

Tehnician curenti slabi

PROTECTOR SYSTEM SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • experienta practica in acest domeniu constituie un avantaj
  • abilitati tehnice de montaj si depanare sisteme electronice constituie un avantaj
  • abilitatea de a lucra in echipa

Descrierea jobului

Atributii:
  • instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (detectie si alarmare la efractie, control acces, CCTV, detectie ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si alarmare la incendiu, videointerfonie)
  • programarea sistemelor de securitate instalate
  • instruirea utilizatorilor cu privire la functionarea si operarea sistemelor

Oferta:
  • salariu motivant
  • prime
  • bonuri de masa
  • telefon
  • masina de serviciu

Principalul nostru domeniu de activitate este reprezentat de proiectarea, execuţia şi întreţinerea sistemelor electrice şi electronice în clădiri. În termeni de specialitate acestea sunt: curenţi slabi, curenţi tari şi home & building control (BMS).

Promovăm pe piaţa din România echipamente şi sisteme electrice şi electronice moderne, utilizând tehnologii de ultimă generaţie, în conformitate cu normele europene şi legislaţia în domeniu.

Ne adresăm cu soluţii specializate domeniului comercial, industrial şi rezidenţial.
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 21 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024