Gratis

Tehnician Bowling si Biliard

TRICKSHOT

Candidatul Ideal

Echipa Trickshot se extinde acum si in Afi Cotroceni si cautam colegi pentru rolul de Tehnician.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Întreținerea și repararea echipamentelor de jocuri.
Monitorizarea și asigurarea funcționării optime a instalațiilor și echipamentelor.
Realizarea intervențiilor tehnice necesare.
︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄Asigurarea respectării normelor de siguranță și sănătate la locul de muncă.
Colaborarea cu echipa pentru a identifica și rezolva problemele tehnice.Program: Se lucrează în ture 5 zile lucrate, 2 zile libere (disponibilitatea de a lucra în weekend-uri și sărbători)

TRICKSHOT #FunDining – un concept care se desfășoară pe suprafețe mari, născut din nevoia consumatorilor care își doresc din ce în ce mai mult ca experiența pe care o au la restaurant într-un moment casual să fie una dinamică și entertaining.
Misiunea noastră este de a le oferi oaspeților experiențe complete, combinând mâncarea și băuturile de calitate, cu divertismentul și interacțiunile sociale, într-un design modern și minimalist.
www.trickshot.ro

Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024