Gratis

Tehnician automate cafea

Ecuator Coffee Services S.R.L.

Candidatul Ideal

- APTITUDINI TEHNICE SAU STUDII MEDII/SUPERIOARE DE INDUSTRIE ALIMENTARA

- experienta in domeniul tehnic reprezinta un avantaj;

- permis categoria B;

- capacitate de asimilare rapida a atributiilor de serviciu

- persoana dinamica, cu orientare spre rezultat, spirit de echipă;

Descrierea jobului

- Respectarea planului de revizii conform procedurilor stabilite;

- Amplasarea și/sau retragerea automatelor de cafea și snackuri la colaboratori;
- Efectuarea reviziilor și verificărilor subansamblelor automatelor de cafea și snackuri;

- Depanarea și testarea echipamentelor aflate în service-ul din Suceava, precum și a celor amplasate la parteneri;

- Realizarea intervențiilor de mentenanță periodica ale aparatelor;

- Propunerea de îmbunătățiri pentru creșterea fiabilității și eficienței automatelor.

- Pachet salarial atractiv (începând de la 4000 lei net);

- Desfășurarea activității într-un mediu modern, ergonomic și plăcut;

- Diverse bonusuri și avantaje în funcție de performanța profesională.

ECUATOR COFFEE SERVICES SRL a fost fondata in anul 2014 si si-a propus ca, in cel mai scurt termen, sa devina una din cele mai puternice companii de vending din Moldova.

Scopul înfiinţării acestei societăţi a fost acoperirea corespunzătoare a nevoilor de pe piaţa zonală de vending, în condiţiile unui mediu concurenţial din ce în ce mai puternic, cu scopul de a maximiza profitabilitatea acestui tip de activitate, cât şi de a creşte portofoliul de clienţi şi servicii oferite şi de a gestiona profesionist această activitate.

Ocupam primul loc in ierarhia vanzarilor de vending pe piata judetului Suceava si cu siguranta ne clasam in primii trei operatori pe judetele Botosani si Neamt, iar incepand cu anul 2015 ne-am propus dezvoltarea portofoiului de clienti prin intrarea pe piata de vending din judetul Bacau, cu sprijinul partenerului de afaceri Strauss Romania.

In prezent operam pe raza judetelor Suceava, Botosani, Neamt si Bacau .

Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 19 Aug. 2024 Expiră 18 Sept. 2024