Gratis

Tehnician analist calitate

Mainfreight SRL

Candidatul Ideal

Daca esti pasionat de componente electronice, ai un simt al responsabilitatii innascut, esti fire organizata si ai o memorie de elefant putand spune cu usurinta in orice moment ce stocuri de materiale ai in gestiune, NU MAI STA PE GANDURI si APLICA.
Trebuie sa te consideri a fi un bun prieten cu Excelul si sa ai o atentie sporita asupra cifrelor.
Program de lucru 8:30-17:00

Descrierea jobului

Care va fi activitatea ta?
-analizarea/ trierea din punct de vedere al calitatii a obiectelor electronice primite
-gestionarea stocurilor (intrari-iesiri)
︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄-arhivarea documentelor care insotesc marfurile din gestiune
-respectarea cu strictete a procedurilor de lucru

Ce iti oferim?
-pe langa salariu vei primi tichete de masa in valoare de 30 lei pe zi
-posibilitate de a invata si a te dezvolta intr-un mediu de lucru ce apartine unei companii multinationale
-cafea gratuit
-transport asigurat din Ploiesti

Mainfreight is a global logistic service provider with branches in Europe, The Netherlands, Belgium, France, Italy, Spain, Romania, Ukraine and Poland. Moreover, Mainfreight works with a world-wide network of high quality partners.

We offer services like: warehousing, value-added services, contract manufacturing, co-packing, return logistics, customer service centres, transport, European forwarding and global Air & Ocean freight.

Our services are based upon a close cooperation with our customers. Only this way we can make your logistics work.

Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 13 Iul. 2024