Gratis

Tehnician aerospatial - Germania

P3 ROMANIA S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Tehnician aerospatial Germania - Curs angajare / Tehnician vorbitor de germana (relocare in Hamburg)

Avem un proiect nou in P3 Romania si cautam o echipa de oameni vorbitori de germana, care sa mearga la o scolarizare platita in Hamburg, unde sa invete domeniul aerospational.

Avem nevoie de Tehnicieni cu sau fara experienta in domeniul aerospatial, vorbitori de germana si dispusi sa lucreze din Germania.

Descrierea jobului

Dupa scolarizarea in domeniul aerospatial, care dureaza 3-4 luni, urmeaza sa se inceapa activitatea propiu-zisa in fabrica. Activitatea se desfasoara ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de la sediul clientului.

Costurile de cazare si transport sunt acoperite de companie.
Celelalte beneficii inca nu le avem stabilite, pentru ca proiectul nu a inceput inca.

P3 este o firmă de consultanță tehnică independentă și recunoscută la nivel internațional, cu o prezență semnificativă în România, concentrându-se pe soluții inovatoare în domeniile automotive, energie și e-mobility. Suntem specializați în Android Automotive și îmbunătățim continuu sistemele de infotainment personalizate în vehicul, transformând condusul într-o adevărată experiență.

In completarea departamentului de software, avem departamentul de Consultanta tehnica, cu cunostiinte in diverse domenii.

P3 e despre oameni!

Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024