Gratis

Technical support - gambling

PPL WORK SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta in activitati de suport tehnic – de preferat in domeniul monitorizare slot machines
  • Cunostinte variate in domeniul tehnic (de exemplu cunostinte de nivel mediu linux, retelistica, reparatii echipamente electronice )
  • Cunostinte limba engleza – minim nivel mediu
  • Persoana serioasa, dedicata, dinamica, creativa si deschisa pentru a lucra in echipa si a dobandi abilitati si responsabilitati noi.
  • Capacitatea de a intelege imaginea de ansamblu a unui sistem integrat bazat pe tehnologii diverse si capacitatea de a analiza in detaliu cu perseverenta atunci cand e cazul de a identifica cauzele problemelor tehnice si solutiile acestora.

Descrierea jobului

  • Cunoasterea si informarea constanta asupra evolutiei domeniului in care activeaza compania;
  • Cunoasterea si informarea constanta asupra sistemului pentru care ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄va acorda suport si a tuturor componentelor hardware-software ce il compun in scopul testarii, verificarii si rezolvarea incidentelor/ solicitarilor tehnice primite din partea clientilor
  • Preluarea incidentelor/intrebarilor adresate de catre clienti
  • Ofera asistenta tehnica la cererea clientilor
  • Rezolva in totalitate problemele semnalate prin intermediul aplicatiei de tichete, cat si telefonic.

Compania angajatoare pune la dispozitie o platforma integrata de monitorizare a echipamentelor de tip slot machines.

Compania ofera o solutie software-hardware ce necesita asistenta tehnica pre si post vanzare oferita clientilor si in acest scop cautam Specialist Suport Tehnic

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024