Gratis

TEAM LEADER DEVELOPMENT

CLASS FURN ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare tehnice
  • Experienta in coordonarea unei echipe;
  • Limba engleză – nivel mediu-avansat;
  • Experiență în industria mobilei

Descrierea jobului

  • Coordoneaza si participa la procesele de producție prototipuri si seria 0;
  • Asigura respectării calității și termenelor stabilite pentru fiecare ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄comandă de prototipuri;
  • Lanseaza comenzi de materiale pentru productia prototipuri si seria 0
  • Planifica procesele de producție pentru prototipuri și seria 0;
  • Verifica produselor finite pentru a asigura respectarea standardelor de calitate;
  • Coordoneaza intocmirea documentelor necesare pentru producție;
  • Verifica si ajuta la realizarea design-ului 3D și a documentației tehnice în Solidworks;
  • Asigurarea suportului tehnic la prima serie în producție si a sabloanelor necesare

Beneficii:
  • Al 13-lea salariu;
  • Tichete de masă;
  • Transport asigurat gratuit;
  • Majorări salariale anuale.

SC Class Furn România SRL, înfiinţată în anul 1998, este o companie românească, cu capital olandez, producătoare de mobilier a unei game diverse de produse din PAL.

Class Furn România este una dintre cele mai mari companii producătoare de mobilier din judeţul Bihor, numărul angajaţilor depăşind în prezent 500 de persoane. Ghidată pe modelul olandez, compania oferă numeroase beneficii angajaţilor săi punându-le la dispoziţie cele mai cele mai bune condiţii de lucru.

Este situată în Săbolciu, pe şoseaua E60, la 17km de Oradea, iar transportul este asigurat pentru întreg personalul.

Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024