Gratis

Team leader Call Center

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • Ai mai lucrat pe un post similar si ai cel putin 1 an experienta
  • Ai initiativa si esti o persoana dinamica
  • Ai bune abilitati de comunicare si coordonare
  • Abilitati de planificare, organizare si orientata spre rezolvarea problemelor
  • Esti atent la detalii si ai capacitatea de a lua decizii prompte
  • Ai atitudine de lider si ai avut echipe in subordine;
  • Orientare catre client
  • Studii superioare finalizate
  • Te descurci cu operarea PC si cunosti pachetul Office (excel/word/outlook)

Descrierea jobului

  • Participa activ ︁in preluarea apelurilor (inbound) si introducerea lor in sistem
  • Participa activ la campaniie de fidelizare a clientilor
  • Realizeaza si transmite rapoarte cu statusul proiectelor
  • Realizeaza programul echipei, verifica informatiile si datele introduse in sistem
  • Coordoneaza membrii echipei din subordine, deleaga atributii si verifica indeplinirea sarcinilor
  • Ofera suport echipei si se asigura de corectitudinea informatiilor transmise
  • Se asigura ca toti membrii echipei furnizeaza cele mai inalte standarde de politeţe si profesionalism in interactiunea cu clientii.
  • Realizeaza procesul de inductie & training pentru noii colegi
  • Activitatea se desfasoara de la sediul firmei!

Ce oferim?
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Pachet salarial + beneficii non-salariale (protocol food & beverages)
  • Tichete de masa
  • Diferite discount-uri la partenerii noștri: wellness si optica medicala;
  • Program flexibil
  • Mediu de lucru si birou prietenos
  • Vei lucra alaturi de o echipa tanara.

Keywords: rezervari, receptie, call center, relatii clienti, secretara, asistent manager, front desk, hostess, back office, costumer care officer, secretariat, costumer care, outbound, inbound, ambasador, promotii, promotion, receptionist, receptionera, team leader, supervisor, manager, ticketing, online sales.
Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.