Gratis

Tazz by Emag

DSN-MARU TRANS S.R.L.
50 poziții

Candidatul Ideal

ACCEPTAM SI COLABORARE CU PFA / SRL · Angajam Curieri Tazz By Emag · Conditii : Minim 18 ani, un telefon de tip smartphone, vehicul propriu / inchiriat ( bicicleta, trotineta, scuter, masina ) · Iti oferim suport 24/7 NON-STOP

Descrierea jobului

CE SALARIU OFERIM? · Salariu atractiv ( Platit/comanda, cate comenzi livrezi, atat castigi, depinde de tine ). · Castiguri de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂30+ RON / ora. In jur de 250+ RON / 8 ore + Bacsis · Castiguri LUNARE intre 4.000-12.000 RON. · Plata se efectueaza saptamanal, castigurile sunt calculate de Luni 00:00 pana Duminica 23:59. · Aplicatie prietenoasa, poti folosi Waze sau Google Maps pentru a ajunge la restaurant/client. · Inscrierea se face INSTANT, nu trebuie sa astepti saptamani intregi pentru a te angaja. . Se ofera training persoanelor fara experienta · Contacteaza-ne in privat pentru mai multe informatii!

Descrierea companiei

Dsn-Maru Trans
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024