Gratis

Suport Vanzari

CWS-boco Romania

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Studii medii sau superioare;
  • Abilități de comunicare și organizare;
  • Cunoștințe MS Office;
  • Orientare către client și atenție la detalii;
  • Capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan;
  • Proactivitate și orientare către soluții;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Suport administrativ echipei de vânzări (pregătirea ofertelor, documente, rapoarte);
  • Preluarea solicitărilor clienților;
  • Organizarea întâlnirilor și prezentărilor pentru echipa ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de vânzări;
  • Actualizarea bazelor de date cu clienți și informații despre vânzări;
  • Asistență la organizarea evenimentelor de vânzări;
  • Colaborare cu marketingul pentru campanii promoționale;
  • Coordonare cu alte departamente pentru fluidizarea proceselor.

Ce oferim:
  • Salariu net de la 4600 lei/lună, plus bonuri de masă de 40 lei/zi;
  • Decontare transport (maxim 450 lei/lună);
  • Program de lucru flexibil;
  • Mediu de lucru dinamic și profesionist;
  • Acces la programe de training și dezvoltare;
  • Oportunități de creștere profesională și personală.

Descrierea companiei

Despre CWS Workwear:

Fondată în 1899, CWS Workwear este lider în închirierea de uniforme personalizate și echipamente de protecție. Cu operațiuni în 15 țări și o echipă de 5.300 de profesioniști, deservim zilnic peste 1,5 milioane de angajați din toate industriile.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă inovatoare și profesionistă, așteptăm cu drag să te cunoaștem!

Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024