Gratis

Suport modele online - Trainer

SIGNATA K21 S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Viitorul(a) nostru(a) coleg(a) este vesel(a), pozitiv(a) si ambitios, are experienta in comunicarea cu oamenii, putere de convingere si persuasiune, dar ︆︍︋︊︉︉︉︉​︇︉︎︁​︁︁︎️​︉︄︀︀​︌︎︃︂︎︈︈︍︆︃︌︈are dorinta de a invata si de a avansa.
Experienta in videochat atat ca model, dar si ca trainer, admin, support reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie.
Limba engleza la un nivel avansat este obligatorie.

Descrierea jobului

Hai în echipa noastră de Traineri!

Căutăm o persoană motivată și concentrată pentru a se alătura echipei noastre ca ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂si TRAINER pentru modele. Candidatul ideal va fi responsabil pentru gestionarea conturilor online ale modelelor, oferirea de suport și asigurarea succesului acestora pe diferite platforme de lucru. Acest rol necesită abilități excelente de limba engleză, competențe în utilizarea computerului și o atitudine calmă și răbdătoare, dar si o cultura bogata. Vârstă ideală ar fi intre 25 si 40 de ani.

Cerințe:

- Abilități excelente de limba engleză.

- Competențe în utilizarea computerului.

- Atitudine calmă și răbdătoare.

- Motivație proprie și orientare spre rezultate.

- Capacitatea de a lucra bine cu oamenii și de a înțelege nevoile acestora.

- Experiență de la nivel începător până la nivel mediu într-un domeniu similar.

Mediu de lucru placut. Program in ture.

Descrierea companiei

ALĂTURĂ-TE
ECHIPEI NOASTRE

De 10 ani formăm modele de videochat de succes. Te susținem financiar sau moral pe toată durata activității tale, te ajutăm să evoluezi și să începi să câștigi din ce în ce mai mult. Viitorul este în mâinile tale.

Depinde doar de tine dacă vrei să fie unul roz, la Pink Studio!

La studioul nostru de angajări videochat, îți oferim în primul rând o echipă unită care lucrează zi și noapte alături de modelele partenere. Suntem o echipa al cărei singur țel este acela de a crea povești de succes.
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 24 Oct. 2024