Gratis

Suport clienti cu limba italiana

FSP GLOBAL SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

-limba italiana nivel avansat
-limba engleza nivel mediu-avansat
-abilități puternice de comunicare și rezolvare a problemelor
- abilitati utilizare PC (tehnoredactare rapida, navigare tab-uri browser, cautari internet, ecc.)
- personalitate calmă, solară, amabilă
- orientare catre client
- dorinta de integrare in echipa si colaborare cu colegii
-disponibilitate de a lucra si in ture de Weekend

Descrierea jobului

Jobul presupune: oferire de informatii si suport clientilor, prin email si telefonic in baza procedurilor asimilate in timpul trainingului.

︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄Ce iti oferim:
- pachet salarial atractiv: salariu fix si bonuri de masa;
- loc de munca stabil
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- asigurare privată de sanatate
- munca hibrida dupa dobandirea autonomiei
- training si formare profesionala continua si constanta

FSP Global operează la Cluj-Napoca din anul 2009 ca externalizator de servicii în sectorul Business Process Outsourcing (BPO) și Call Center. Societatea a fost premiată de către Camera de Comerţ Cluj. FSP Global înseamnă “Full Service Provider''. Utilizăm cele mai avansate tehnologii și furnizăm clientelei noastre servicii personalizate de înaltă calitate.

► www.fspglobal.com

► tel: +40 364 88 56 77

Publicat 19 Iul. 2024 Reactualizat 16 Aug. 2024 Expiră 18 Aug. 2024