Gratis

SUPERVIZOR VANZARI

COMEXMAR S.R.L.

Candidatul Ideal

- studii medii sau superioare;
- excelente abilități de comunicare, gândire analitică și gândire logică;
- abilități de vânzări și negociere;
- capacitatea de a lucra în echipă;
- persoană dinamică, orientată către rezultate;
- posesor permis de conducere, categoria B

Descrierea jobului

Supervizor vânzări Satu Mare:
- Urmărește realizarea vânzărilor pe zona de care răspunde, în vederea creșterii cotei de piață și ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀evaluarea gradului de satisfacere a cererii, prin deplasări zilnice pe rute stabilite în zona în care este răspunzător;
- Coordonează echipa de agenți de vânzări din subordine;
- Organizează, coordonează și controlează activitatea de vânzare și merchandising, în vederea creșterii segmentului de piață pentru produsele comercializate de societate;
- Urmărește vânzarea produselor comercializate de către societate, precum și încasarea contravalorii acestora;
- Administrează și dezvoltă relațiile cu clienții mari din zona arondată;
Responsabilitățile complete ale postului se vor discuta în cadrul interviurilor.

Societate de distributie in domeniu FMCG cu experienta de 33 ani, cu o echipă de vânzări tânără, performantă, cu colegi responsabili și ambițioși.
Publicat 10 Iun. 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 10 Iul. 2024