Gratis

SUPERVIZOR PRODUCȚIE

Euro Evi

Candidatul Ideal

- Cunoștințe tehnice;
- Capacitate de a face măsurători și de a adapta proiectele conform nevoilor reale de pe teren (dimensiuni, instalații electrice/sanitare, structuri arhitecturale);
- Comunicare eficientă și clară atât cu echipa internă, cât și cu clienții;
- Capacitatea de a rezolva rapid eventualele probleme care apar pe parcursul montajului sau în faza de post-livrare;
- Abilități excelente de organizare și planificare pentru a respecta termenele limită;
- Capacitate de a urmări simultan mai multe proiecte și de a asigura calitatea în toate etapele procesului de producție și montaj;
- Orientare spre soluții și proactivitate în optimizarea eficienței proiectelor;
- Atenție la detalii și abilități de supervizare pentru a asigura respectarea standardelor de calitate;
- Disponibilitate de a participa activ la fazele de montaj și livrare, colaborând direct cu echipa.

Descrierea jobului

- Primeste si intelege proiectul (2d/3d, fisa tehnica);
- Stabileste impreuna cu managerul general si cu echipa de montaj masuratorile ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀finale,
- Participa la masuratorile finale alaturi de echipă, aduce la cunostinta managerului general eventualele modificari (cote, instalatii electrice/sanitare, tevi, gheuri, geamuri usi, etc);
- Tine legatura/viziteaza echipa de montaj pentru a respecta termenul de livrare/montaj/calitate/material;
- Supervizeaza achizitia de materiale, premontajul si calitatea produselor până la livrare;
- Informeaza managerul general asupra termenului de livrare/montaj;
- Participa cu echipa la incarcare, livrare, montaj (asigura calitatea de montaj);
- Participa cu echipa la descarcarea si asezarea corecta a produselor de mobilier in locatia clientului;
- Verifica echipamentele echipelor de montaj inainte de livrarea produselor;
- Stabilieste impreuna cu managerul general si cu clientul, receptia finala a proiectului;
- Semneaza impreuna cu clientul procesul verbal de predare/primire/receptie si certificatul de garantie;
- Aduce la cunostinta eventualele retusuri si le solutioneaza impreuna cu echipa in cel mai scurt timp.

Suntem o firmă cu peste 30 de ani experinta in industria mobilierului pe comandă. Misiunea noastră este să transformăm spațiile clienților noștri în locuri unice și funcționale, care să reflecte personalitatea și stilul lor de viață.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024