Gratis

Supervizor Departament Tehnic - Intretinere si Reparatii

JW Marriott Bucharest Grand Hotel

Candidatul Ideal

Ce cautam noi?
  • Studii de specialitate – minim studii medii (absolvirea examenului de bacalaureat)
  • Competente si abilitati tehnice, Electrician autorizat ANRE reprezinta un avantaj
  • Experienta in asigurarea mentenantei si instalatiilor HVAC, termice, sanitare, electrice in interiorul cladirilor mimim 3 ani;
  • Cunostinte exploatare si intretinere automatizari instalatii electrice cladire, echipamente industriale si/sau echipamente de bucatarie,
  • Abilitati in citirea si analiza planurilor sau proiectelor de instalatii/constructii aferente cladirii;
  • Experienta si abilitati foarte bune de coordonarea a unei echipe;
  • Abilitati foarte bune de comunicare atat verbal cat si in scris;
  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
  • Cunostinte bune de operare PC – Microsoft Office, utilizarea anterioara a softurilor tehnice reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Ce vei face?
  • Supravegheaza operatiunile de intretinere /reparatie zilnice si distribuie sarcini catre personalul de executie;
  • Răspunde de ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄elaborarea anuală a planului de revizii, a lucrărilor de reparații și de realizarea acestora;
  • Obține autorizațiile ISCIR pentru cazanele termice, lifturi, supape de siguranță, boilere sau vase de expansiune;`
  • Responsabil de luarea măsurilor operative pentru remedierea defecțiunilor ce apar la utilajele care asigura calitatea serviciilor și deservirea corespunzătoare a celorlalte sectoare de activitate;
  • Urmareste rezolvarea problemelor pana la solutionare, verifica conformitatea lucrarilor fata de standardele de executie /de protectie a muncii /de protectie la foc
  • Asigura distributia si comanda ︁materialelor si a pieselor de schimb catre personalul de executie
  • Comunica in permanenta cu societatile cu care colaboram si se asigura ca operatiunile efectuate de acestia sunt conform cu data planificata, executate in timpul alocat si la standardele agreate.
  • Raporteaza in scris si verbal despre starea lucrarilor pana la terminarea acestora;
  • Coordoneaza, controleaza, motiveaza si participa la dezvoltarea si evaluarea performantelor oamenilor din subordine.
  • Răspunde pentru rezultatele echipei proprii de întreținere, de condițiile tehnice și materiale pentru efectuarea reparațiilor, de aprovizionarea de la furnizori cu materiale și piese de schimb necesare efectuării lucrărilor;
  • Răspunde de luarea măsurilor corespunzătoare pentru utilizarea rațională și reducerea consumului de energie electrică, gaze naturale, apă.

Ce oferim noi?
  • Discounturi la cazare in peste 8.500 de hoteluri din intreaga lume. Da, 8.500!
  • Oportunitati nelimitate de cariera (international si local);
  • Pachet de beneficii medicale;
  • Mic dejun de 5 euro atunci cand va cazați in oricare dintre hotelurile noastre din Europa;
  • Reduceri la mancare si bautură în toate restaurantele si barurile noastre;
  • Reduceri pentru prieteni si familie;
  • Programe de wellbeing;
  • 21 de zile de vacanta (numarul crește odata cu vechimea in munca);
  • Acces la traininguri de top;
  • Cele mai tari petreceri ale angajatilor;
  • Bonus atunci cand va recomandati prietenii pentru job-urile noastre;
  • …si multe altele

Marriott International este cea mai mare companie cu prezență globală din domeniul ospitalitatății, având 31 de brand-uri hoteliere distincte, peste 8.500 de proprietăți în 130 de țări.

JW Marriott face parte din portofoliul de lux al Marriott International și este format din mai mult de 100 de proprietăți frumoase în orașe gateway și locații distincte din întreaga lume.

La JW Marriott®, credem cu tărie că modul special în care ne tratăm oaspeții începe cu modul în care ne tratăm angajații. Angajamentul nostru pe termen lung este motivul pentru care peste 100 dintre angajați sunt alături de noi de peste 10 ani.

Hotelurile noastre oferă o experiență de lucru diferită de oricare alta. Veți face parte dintr-o comunitate și vă veți bucura de o adevărată camaraderie cu un grup divers de colegi de muncă. JW Marriott oferă oportunități de training, dezvoltare, recunoaștere și, cel mai important, un loc în care vă puteți urmări cu adevărat pasiunile într-un mediu de lux. Tratarea oaspeților în mod excepțional începe cu modul în care avem grijă de asociații noștri. Acesta este The JW Treatment ™.

Publicat 30 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 30 Iul. 2024