Gratis

Sudor

BEPCO SRL

Candidatul Ideal

  • studii sau certificat de sudor;
  • cunoștințe în domeniul tehnic;
  • cunoștințe cu privire la modul de funcționare al instalațiilor termice, de apă, de ventilație și climatizare, cu aer comprimat și de gaz;
  • responsabilitate și conștiinciozitate în felul în care realizezi sarcinile;
  • capacitate de muncă în echipă;
  • abilități fizice necesare îndeplinirii atribuțiilor de muncă;
  • îndemânare, precizie și rigurozitate;
  • abilități de comunicare și ascultare activă;
  • capacitatea de muncă în echipă;
  • inițiativă și proactivitate;
  • flexibilitate în felul în care abordezi lucrările și provocările;
  • dorința de învățare și perfecționare continuă.

Descrierea jobului

Ca Sudor vei participa la lucrările de întreținere și reparație planificată sau accidentală a instalațiilor și echipamentelor din locațiile companiei. ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄Munca ta va asigura remedierea defectelor în cel mai scurt timp posibil, pentru a reduce timpul de întrerupere al producției.

Ce vei face la Bepco
  • vei interveni în cazul unei defecțiuni pentru a asigura continuitatea producției;
  • vei participa la inspecțiile periodice și reviziile tehnice ale echipamentelor;
  • vei potrivi piesele în vederea tăierii și sudării;
  • vei realiza confecții metalice și piese finite, pentru a le monta în instalații;
  • vei urmări echipamentele și instalațiile pentru a identifica și anunța eventualele defecțiuni;
  • îți vei dezvolta cunoștințele alături de o echipă de specialiști în domeniul energetic;
  • vei lucra într-un mediu care îți oferă oportunități prin care să îți dezvolți cariera.
Program de lucru
Program de 8 ore/zi, de la 08:00 la 16:30.

Cu cine vei colabora
Colegii din Departamentul de Exploatare, Departamentul de Automatizări și IT, Departamentul de Mentenanță Motoare.

Unde vei lucra
Punctele de lucru Bepco din județul Brașov (platforma CET Brașov, Noua, Metrom).

Prin aplicația ta pentru postul descris, confirmi că ai citit și ești de acord cu politica Bepco privind prelucrarea datelor cu caracter personal ale candidaților:

Bepco este pionier al cogenerării de înaltă eficiență din România. În echipa noastră vei avea ocazia să contribui direct atât la securizarea energiei termice livrate în sistem centralizat pentru comunitatea Brașovului, cât și a energiei electrice necesare funcționării echilibrate a Sistemului Energetic Național.

Publicat 12 Iul. 2024 Reactualizat 12 Iul. 2024 Expiră 11 Aug. 2024