Gratis

Sudor Montator cu Engleza - Olanda

INTERWEL OOST B.V.
10 poziții

Candidatul Ideal

Interwel Uitzendgroep este o agenție de ocupare a forței de muncă din Țările de Jos, cu o experiență de peste 20 de ani. Ei caută în prezent sudori montatori cu limba engleză pentru clienții lor din industria metalică și de producție.

Cerințe:
  • 1-2 ani experiență pe postul menționat sau pe un post similar,
  • Certificat de sudor (ideal, dar nu obligatoriu),
  • Permis de conducere categoria B valabil,
  • Cunoștințe comunicative de limba engleză,
  • O pregătire tehnică și afinitate cu metalul,
  • Experiență ca muncitor de tablă (metal),
  • Dorință de a învăța lucruri noi.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Montarea, sudarea și asamblarea din schițe bazate pe desene tehnice. Oțel gros și subțire (MIG-MAG, RVS sau TIG).
  • Citirea desenelor tehnice.
  • Îndeplinirea sarcinilor de producție în concordanță cu standardele și cerințele de cantitate și calitate.
  • Lucrul corect și îngrijit.

Beneficii:
  • 500-560 EUR net / săptămână după toate costurile cu taxe, cazare și asigurare (→ 2150 - 2400 net/lună),
  • Plată săptămânală,
  • Angajare în baza unui contract de muncă olandez,
  • Săptămâna de lucru de 38 de ore cu ore suplimentare plătite,
  • Cazare în cameră single și asigurare de bază de sănătate în Țările de Jos,
  • Mașină de companie gratuită cu card de combustibil pentru naveta la serviciu,
  • Contribuții suplimentare la pensie plătite din prima zi de muncă,
  • Oportunitate de angajare pe termen lung,
  • Sprijin din partea coordonatorilor vorbitori de limba engleză la fața locului.

Locație: zona Zwolle, Țările de jos (Olanda)

După mai mult de 20 de ani, Interwel Uitzendgroep și-a construit o reputație excelentă în ceea ce privește găsirea și plasarea personalului potrivit. Suntem partenerul permanent al unui număr mare de companii din industriile metalurgică, logistică, producție și reciclare. Combinăm cunoștințele profesionale și sectoriale cu o îndrumare unică a profesioniștilor preselectați. Calitatea și fiabilitatea noastră sunt subliniate de certificări precum NEN4400, SNF, VCU și calitatea de membru al NBBU.
Publicat 26 Iul. 2024 Reactualizat 25 Aug. 2024 Expiră 25 Aug. 2024