Gratis

Sudor MIG/TIG / lacatus mecanic

SKEEPEX S.R.L.

Candidatul Ideal

Intelegera unui desen de tehnic de executie.
Disponibil pentru montaje - marea majoritate a produselor trebuie montate in locatiile clientilor ( usi, mobilier, decor)
Punctualitatea /seriozitatea este un punct selectiv
Utilizarea instrumentrlor de masura traditionale
Cunoasterea tehnologiei de sudare MIG/ TIG
Cunoasterea sudurii TIG este un avantaj
Pastrarea sculelor si a bancului de lucru in ordine
Lacatuserie
De preferat o persoana din Bucuresti

Descrierea jobului

Ne dorim o persoana dornica si pasionata de design. Ceea ce facem noi necesita o foarte mare atentie la detalii, ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si totodata o implicare deosebita asupra operatiunilor. Noi ne vom ocupa si de pregatirea tehnica pe parcursul orelor de lucru.
Firma noastra se ocupa cu producerea de mobilier custom, pentru rezidential, cum ar fi:
Usi glasvand
Mobilier din alama ( slefuire /polisare)
Mobilier din inox ( slefuire /polisare)
Cadre din metal/ inox
Elemente de decor din diferite materiale precum - Inox, Alama, Aluminiu, Otel.
Permis categoria B- Candidatul va trebui sa se ocupe uneori si de aprovizionare.
De luat in calcul faptul ca noi asiguram inclusiv montajul la client.

Firma noastra s-a infiintat in 2019 dintr-o pasiune pentru producerea de obiecte hand made.
Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024