Gratis

Sudor CO2 (MIG-MAG)

ALFA ROM CARPATI INDUSTRIAL GRUP SRL
2 poziții

Descrierea jobului

Sudor CO2 (MIG-MAG):
  • Executa lucrari de sudura MIG-MAG (CO2) respectand cerintele de calitate impuse prin procedurile de lucru sau ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃prin instructiunile tehnologice primite.
  • Sudeaza piese de marime mica si medie folosind tabla, profile si tevi, realizand repere, subansambluri, piese sudate si alte componente, folosite in diferite domenii industriale.
  • Se îngrijeşte permanent de integritatea şi buna funcţionare a uneltelor şi dispozitivelor folosite în cadrul activităţii desfăşurate.
  • Piesele realizate sunt pentru clienti din domeniul industrial (automotive, materiale de constructii, s.a.). Nu se lucreaza pentru personae fizice.

Beneficii:
  • Se lucreaza intr-un singur schimb de la 07:00-15:00, în atelierul situat în Mărăcineni
  • Se acorda bonuri de masa in valoare de 35 lei/zi lucrata.
  • Orele suplimentare se platesc 200% Se acorda prime de Paste si Craciun.
  • Se asigura/deconteaza transportul la locul de munca.

Activitatea se desfășoară la punctul de lucru din Mărăcineni. Tel. 0770343284
E-mail: recrutare@alfarom.net
Publicat 24 Aug. 2024 Reactualizat 14 Sept. 2024 Expiră 23 Sept. 2024