Gratis

Storemanager Zireto Caffe - Ploiesti

Zireto Caffe

Candidatul Ideal

Ø Experiență: minimum 2 ani în domeniul HORECA, pe poziții de management sau alte funcții asimilate.
Ø Persoană comunicativă și cu abilități de lucru în echipă;
Ø Persoană organizată, responsabilă, disciplinată și amabilă;
Ø Persoană cu spirit de inițiativă, punctuală și flexibilă;

Descrierea jobului

​Responsabilități principale:
1. Planificarea, coordonarea și controlul activițatilor asimilate locației;
2. Selecție, recrutare și pregătire personal;
3. Reprezentarea companiei în ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀relația cu terții ;
4. Verificarea calității produselor și serviciilor;
5. Gestionarea stocurilor și comenzilor de produse;
6. Asigurarea respectării normelor de igienă și siguranță;
7. Monitorizarea vânzărilor;
8. Rezolvarea problemelor operaționale zilnice.

JUST SEVEN promovează ideea integrității la orice nivel din business. Comunicarea și responsabilitatea față de clienți este primordială pentru cresterea holistică a brandurilor pe care le gestionează.

Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024