Gratis

Store Manager - Tom Tailor - Dambovita Mall

Tom Tailor Retail Ro SRL

Candidatul Ideal

Experienta in conducerea unui magazin( de preferat textile) - minim 1 an

Limba engleza - nivel mediu / avansat
Placerea de la lucra atat individual cat si in echipa

Foarte bune abilitati de leadership

Excelente abilitati de comunicare

Fire pozitiva orientata catre rezultate

Descrierea jobului

Conduce toate activitatile zilnice,la nivel operational, din magazin: visual merchandising, marketing, preturi, oameni, casierie

Este responsabil de motivarea echipei ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de vanzari si de atingerea targetului;

Realizeaza analize de vanzari si gaseste impreuna cu Area Managerul solutiile cele mai bune pentru a maximizarea acestora

Realizeaza programul de lucru al intregii echipe

Urmareste ca angajatii sa isi desfasoare activitatea in conditii de munca legale: sa aiba contracte de munca intocmite, medicina muncii efectuata, protectia muncii efectuata de catre serviciul extern

Realizeaza inventare cu regularitatea stabilita de normele interne

TOM TAILOR este o companie de moda activă la nivel global în continuă expansiune. Mărcile noastre sunt sinonime cu o experiență de înaltă calitate, depistarea rapidă a tendințelor modei și o viziune relaxată asupra vieții. Astăzi, suntem prezenti în peste 35 de țări in mai mult de 1.300 de magazine în care avem peste 6.500 de colegi. Pentru a putea continua să creștem așa cum ne-am propus, avem nevoie doar de un singur lucru: de voi!

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024