Gratis

Store Manager - Tom Tailor - Alba Iulia

Tom Tailor Retail Ro SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta in conducerea unui magazin( de preferat textile) - minim 1 an
  • Limba engleza - nivel mediu / avansat
  • Placerea de la lucra atat individual cat si in echipa
  • Foarte bune abilitati de leadership
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Fire pozitiva orientata catre rezultate

Descrierea jobului

  • Conduce toate activitatile zilnice,la nivel operational, din magazin: visual merchandising, marketing, preturi, oameni, casierie
  • Este responsabil de motivarea echipei ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀de vanzari si de atingerea targetului;
  • Realizeaza analize de vanzari si gaseste impreuna cu Area Managerul solutiile cele mai bune pentru a maximizarea acestora
  • Realizeaza programul de lucru al intregii echipe
  • Urmareste ca angajatii sa isi desfasoare activitatea in conditii de munca legale: sa aiba contracte de munca intocmite, medicina muncii efectuata, protectia muncii efectuata de catre serviciul extern
  • Realizeaza inventare cu regularitatea stabilita de normele interne

TOM TAILOR este o companie de moda activă la nivel global în continuă expansiune. Mărcile noastre sunt sinonime cu o experiență de înaltă calitate, depistarea rapidă a tendințelor modei și o viziune relaxată asupra vieții. Astăzi, suntem prezenti în peste 35 de țări in mai mult de 1.300 de magazine în care avem peste 6.500 de colegi. Pentru a putea continua să creștem așa cum ne-am propus, avem nevoie doar de un singur lucru: de voi!

Publicat 23 Iun. 2024 Reactualizat 23 Iun. 2024 Expiră 23 Iul. 2024