Gratis

Store Manager Constanta

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

În prezent, căutăm un Manager de Magazin care își dorește să facă parte dintr-o echipă dinamică și distractivă, pentru magazinul nostru din Constanța.

Ce așteptăm de la tine?
  • Să fii pasionat de clienți și foarte motivat să îți dezvolți în continuare abilitățile de vânzări.
  • Experiență în gestionarea echipelor de magazine și familiarizat cu industria de retail.
  • Obișnuit să lucrezi cu KPI și obiective de vânzări.
  • Să fii un exemplu pentru echipa ta și să obțineți cele mai bune rezultate împreună.
  • Te regăsești în ceea ce citești? Alătură-te echipei noastre pentru a te bucura de toate acestea!
  • Află mai mult despre oportunitățile de creștere

Cum îți vom fi alături în fiecare zi?
  • Te vom însoți chiar din prima zi și ne vom ocupa de fructificarea talentului tău.
  • Pentru a te introduce în lumea accesoriile mobile, îți vom pune la dispoziție academia noastră de bun venit și îți vom oferi acces la platforma noastră de e-learning.
  • Îți vom garanta o poziție stabilă și vei deveni un pilon fundamental pentru noi.
  • Vei primi un salariu competitiv, plus bonusul de vânzări.
  • Vei avea acces la planuri de remunerare flexibile (asigurare medicală, tichete de masă, tabletă, telefon de muncă etc.).
  • Vei beneficia de reduceri exclusive la toate produsele noastre.

Descrierea jobului

Care vor fi sarcinile tale în magazin?
  • Vei crește vânzările și vei asigura o experiență de vânzare unică pentru ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁clienții noștri.
  • Te vei ocupa de recrutare și selecție pentru echipa din magazin, vei instrui noile talente și vei asigura buna funcționare a magazinului.
  • Vei analiza KPI și vei concepe planuri de acțiune împreună cu echipa ta pentru a avea un impact pozitiv asupra realizării obiectivelor.
  • Vei verifica stocul, visual merchandising-ul și ordinea din magazin cu ajutorul instrumentelor puse la dispoziție.
  • Vei fi responsabil de conducerea, motivarea și inspirația echipei tale.
Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.