Gratis

Stivuitorist

BALCAR PLAST TRADE SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
Posesor autorizatie ISCIR valabila - obligatoriu!
Persoană dinamică, responsabilă si serioasa
Bune abilitati de comunicare si organizare
Experienta 2-5 ani.

Descrierea jobului

Printre principalele responsabilitati se numara:
Incarcarea-descarcarea camioanelor cu ajutorul electrostivuitorului si a lizei electrice
Receptionarea marfurilor in depozit ︈︂​︂︀︈​︁︆︂​︂︀︂conform listelor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀de descarcare
Pregatirea marfurilor pentru livrare conform comenzilor de incarcare
Pastrarea curateniei spatiului de depozitare + anexe (curte)
Alocarea marfurilor pe zonele destinate acesteia
Organizarea generala a depozitului

PERMANENT:
- locatie job - depozit Otopeni, Soseaua Odaii, Nr. 52, Ilfov, 075100
- transport decontat: 150 ron
- tichete de masa: 20 ron/bon/zi lucrata
- abonament medical in sistemul privat - la clinica Medlife
- salariul se negociaza in functie de experienta
- program de lucru: L-V: 09:00-17:00
  • PERMANENT: 09:00-17:00 de luni-vineri
  • FLEXBIL/PART-TIME de L-V

FLEXIBIL:
- pachetul salarial se discuta punctual daca se alege aceasta varianta de part-time

Descrierea companiei

Import / distributie materii prime plastice.

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 11 Oct. 2024