Gratis

Stivuitorist (VNA) - Dragomiresti Deal

Notino Logistics Romania SRL

Candidatul Ideal

Te potrivesti pentru acest rol daca:
  • Ai atestat ISCIR valabil.
  • Ai experienta de lucru pe stivuitor minimum 1 an.
  • In momentul de fata activezi pe rolul de stivuitorist.

Descrierea jobului

Ce te va face fericit la noi?
  • Salariu fix + Bonus lunar de prezenta si calitate de pana ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀la 400 ron brut;
  • Extra bonus de performanta: de pana la aproximativ 1100 lei net;
  • Bonus trimestrial, acordat in functie de anumite conditii cu privire la prezenta, respectarea programului de munca si a conduitei de lucru;
  • 40 lei/zi lucratoare tichete masa, aproximativ 800 lei/luna;
  • 20 zile de concediu + 2 zile libere platite pe motiv de boala;
  • Spor de weekend - 15%;
  • Tichete cadou in valoare de 600 ron /an;
  • Spor sarbatoare legala;
  • Spor ore suplimentare;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Abonament medical clinica privata Medicover, care include si servicii de stomatologie;
  • Preturi speciale oferite angajatilor pentru produsele achizitionate de la noi;
  • Transport gratuit oferit de angajator;
  • Diverse surprize + fructe oferite o dată pe luna;
Ce implica munca ta, ce responsabilitati ai?
  • Realizezi activitatile de incarcare/descarcare, manipulare, depozitare a produselor in depozit;
  • Semnezi pentru ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂expedieri la primire si verifici daca marfa primita este corecta;
  • Verifici amanuntit marfa pentru eventualele daune (primesti, descarci, etichetezi, depozitezi);
  • Aranjezi marfurile pentru a maximiza spatiul de depozitare in depozit;
  • Asiguri in permanenta buna functionare a echipamentelor;
  • Respecti prevederile legislatiei din domeniul securitatii si sanatatii in munca si masurile de aplicare a acestora.

Program: Ture alternative L-D, 2 weekend-uri libere/luna

  • Sapt. 1: Miercuri, Joi, Vineri – Liber
  • Sapt. 2: Luni, Marti, Sambata, Duminica – Liber

Depozitul se afla în zona Dragomiresti-Deal.

Notino Logistics Romania este o companie care oferă servicii de logistică exclusiv pentru Notino, una dintre cele mai importante companii europene de e-commerce din industria frumuseții din Europa. Fondat în 2004, Notino s-a impus rapid ca un magazin online de încredere pentru cosmetice, parfumuri și produse de îngrijire personală.

În mai puțin de un deceniu, Notino s-a extins în 27 de țări diferite, iar forța sa de muncă a crescut la aproape 2500 de angajati în toată Europa. De asemenea, deținem un număr de 26 de magazine în Europa, dintre care 2 sunt localizate in București.

Cu servicii exclusive oferite de noua companie Notino Logistics, Notino va putea să se apropie de clienții romani și să accelereze cât mai mult procesul de livrare.

Puteți găsi mai multe informații despre noi pe site-ul: notino.ro

Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 18 Iul. 2024