Gratis

Stivuitorist (3500-4700 lei net)

Nobile S.R.L.

Candidatul Ideal

Stivuitorist / Motostivuitorist

CERINȚE:
- experiență pe stivuitor/motostivuitor
- spirit de echipă;
- amabilitate,seriozitate și responsabilitate;
- abilități de comunicare și organizare;
- deținerea unei autorizații ISCIR de stivuitorist.

Descrierea jobului

- Utilizarea corectă a motostivuitorului;
- Receptionarea fizica corecta, cantitativa si calitativa, a bunurilor in depozit
de intrare, din punct ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀de vedere cantitativ
- Depozitarea corecta a mărfurilor în scopul respectării condițiilor corespunzătoare de
păstrare,
- Depozitarea paleților în raft/spații special amenajate
- Actualizarea zilnica a stocului de marfa
- Pregătirea mărfii pentru încărcare transport
- Întocmire proces verbal de diferențe stocuri
- Urmărirea stocurilor de marfa din depozit
- Oferă informații despre stocuri departamentelor firmei
- Pregătire marfa pentru inventar anual sau la cererea departamentului de contabilitate
- Participarea la întregul proces de inventariere

BENEFICII:
- Salariu atractiv
- Tichete de masa 35 lei/zi lucrata
- Spor de Weekend;
- Prima de Crăciun si Paște;
- Sistem informatic performant și logistică modernă;
- Beneficiile sunt condiționate de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul
companiei.

Mentiuni suplimentare:
”Vă informăm că, prin aplicarea pentru o poziție în cadrul societății NOBILE SRL, vă
vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și
recrutare de personal"

Descriere companie: Nobile SRL este o companie cu vechime de peste 20 de ani in
retailul cu materiale de constructii si finisaje. Sediul in Loc. Cristian / Vurpar , Jud Sibiu.

Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024