Gratis

Specialist waste management

POP CIRCULAR SOLUTIONS S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii superioare: Este necesară o diplomă de master în managementul mediului, resurse naturale, știință, inginerie sau domenii conexe;
Experiență profesională: Este necesar cel puțin patru (4) ani de experiență profesională în domenii legate de știința mediului, managementul resurselor naturale, managementul deșeurilor și consolidarea capacităților; Se dorește experiență în proiecte și inițiative legate de gestionarea deșeurilor.
Experiență internatională: Experiența de lucru în regiunile Africa și/sau Asia reprezinta un avantaj. Cunoștințe lingvistice: fluent în engleză (obligatoriu); Cunoasterea limbii romana si franceza reprezinta un avantaj. Abilități de comunicare: Excelent verbal și scris, cu capacitatea de a prezenta cu încredere la o gamă largă de public și de a comunica concepte tehnice simplu și clar. Abilități de cercetare: Bune abilități de cercetare, combinând comunicarea și buna înțelegere a problemelor de mediu;
Cunoștințe software: Bună stăpânire a Excel, Word, MS Power Point și alte platforme. Alte abilități: profesionalism, capacitatea de a dezvolta produse și instrumente de gestionare a cunoștințelor de comunicare, inclusiv publicații, rapoarte și materiale de comunicare; Aveți abilități puternice de scriere a rapoartelor, comunicare și prezentare.

Titlul postului conform legislatiei romane: Specialist in managementul deseurilor, COD COR 213310.

Descrierea jobului

Responsabilitati: Dezvoltarea capacității în economia circulară și activitățile din liniile de servicii legate de managementul deșeurilor și a resurselor naturale. ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Dezvoltarea si consolidarea ​︂︃︃​︇︉​︆︄relațiilor cu clienții. Livrarea și gestionarea proiectelor în conformitate cu cerințele de buget, timp și calitate. Pregătirea ofertelor tehnice si financiare.

Recompense și beneficii: Oferim un salariu minim conform legislatiei din Romania cu un concediu de 30 de zile in fiecare an plus sarbatori legale. Alte beneficii pot fi discutate în timpul interviului. Locație de lucru: România, județul Cluj. Permis de muncă: Pentru candidații din afara UE va fi necesar un permis de muncă. Pop Circular Solutions va facilita procedura de autorizare de munca care va dura intre 30-45 de zile. Costurile de relocare si cazarea vor fi suportate de companie.

Dupa analizarea CV-urilor, candidatii care indeplinesc cerintele postului vor fi invitati pentru un interviu Online care va dura aproximativ 30 de minute. In urma interviului Online se va efectua selectia finala.

Pop Circular Solutions SRL este o firmă independentă cu sediul în România și care oferă servicii de gestionare a deșeurilor clienților la nivel global. Firma este înregistrată în Florești, Cluj, România.

POP CIRCULAR SOLUTIONS SRL:
CUI: 45507950
Codul CAEN: 7490 - Alte activități profesionale, științifice şi tehnice n.c.a.

Publicat 24 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 1 Iul. 2024