Gratis

Specialist Vanzari – Operator Call Center / Bucuresti

S.C. BRIGHT COMMUNICATION S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Alatura-te echipei noastre si vei avea ocazia sa faci parte din una dintre cele mai dinamice echipe, sa te alaturi ️️︄︌︃︉︉︉​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎echipei noastre de tineri profesionisti.

Care sunt beneficiile tale:
  • Bonuri de masa de 30 de lei pe fiecare zi lucratoare - aproximativ 600 de lei pe luna
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Oportunitati de invatare si dezvoltare in cariera
  • Modul de lucru la birou:
  • Spatiu de lucru modern, zona Baba Novac (metrou Dristor)
Cum stii ca esti potrivit pentru echipa noastra?
  • Esti o fire comunicativa, iti place sa interactionezi cu ceilalti si sa rezolvi probleme.
  • Ai mai lucrat in call center (dar nu obligatoriu).
  • Iti doresti sa inveti lucruri noi si sa te dezvolti cu proiectul din care faci parte.
  • Esti disponibil sa incepi activitatea imediat sau in maximum 2 saptamani.

Descrierea jobului

Cum va arata ziua ta de lucru:
  • ​Pe scurt: vei prelua sau efectua apeluri, vei rezolva solicitarile clientilor nostri ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄intr-o maniera pozitiva si vei identifica interesul acestora pentru produsele promovate.
  • Vei lucra intr-o echipa prietenoasa pentru una dintre cele mai tari companii din Romania.
  • Activitatea se desfasoara de la birou, intr-una din cele mai cool cladiri din zona metroului Dristor.

Bright Communication activeaza pe piata de servicii Contact Center, furnizand pentru clienti importanti din piata locala si internationala o gama variata de servicii precum: suport (Call Center tehnic & comercial), vanzare (up-sell, cross-sell, generare de leaduri), retentie, collection, back-office, servicii asistate de tehnolgie.

In acelasi timp, portofoliul nostru de clienti include companii din industrii diferite, cum ar fi: telecom, asigurari, IT, piata finanaciara, petrol si gaze, medical si farma etc.

Aflati mai multe detalii despre noi: www.brightcommunication.ro

Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 3 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024