Specialist Suport Vanzari / Responsabil Backoffice Vanzari - divizia CWS Workwear Romania

CWS-boco Romania

Candidatul Ideal

Cerințe:
 Abilități excelente de comunicare și relaționare
 Cunoștințe avansate de operare PC (MS Office, CRM)
 Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona mai multe proiecte in paralel
 Atitudine proactivă și orientată către identificarea de soluții
 Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat reprezinta un plus

Descrierea jobului

Responsabilități:
 Oferirea de suport administrativ și operațional echipei de vânzări
 Menținerea și actualizarea bazelor de date ale clienților ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃(in Salesforce)
 Pregătirea ofertelor și rapoartelor de vânzări
 Gestionarea corespondenței și comunicărilor interne și externe
 Asistență în organizarea întâlnirilor și evenimentelor de vânzări
 Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura fluiditatea proceselor de vânzări.

Ce oferim:
 Un mediu de lucru placut și profesionist
 Oportunități de dezvoltare profesională
 Pachet salarial incepand de la 6.000 lei, brut/luna, plus bonuri de masa de 40 lei/zi
 Program de lucru flexibil
 Decontare transport in limita a 450 ron/luna.

Cum să aplici: Dacă ești interesat/a să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa adrian.marin@cws.com până la data de 15.08.2024.

Te asteptam cu drag sa te alături echipei noastre!

CWS Workwear Romania

CWS-boco Romania, divizia Workwear, este o companie specializată în servicii de inchiriere si intretinere uniforme de lucru pentru personal. Anul acesta sarbatorim 125 de ani de la infiintarea companiei in Hamburg, Germania.
Parte a grupului CWS, cu peste 11.000 de angajati in 15 tari, in Europa, suntem dedicați să oferim produse și servicii impecabile clienților noștri.
In etapa actuala a planului nostru de dezvoltare, căutăm o colega / un coleg, motivat să se alăture unei echipe dinamice de vânzări, cu peste 100 de ani de experienta cumulata in domeniul nostru de activitate.

Publicat 19 Iul. 2024 Reactualizat 16 Aug. 2024 Expiră 18 Aug. 2024