Gratis

Specialist SISTEMUL DE MANAGEMENT AL CALITATII SI MEDIULUI

Soceko International S.R.L.

Candidatul Ideal

Sa aiba Cunostinte de Sistemul de Management al Calitatii si Mediului, GMP industria farmaceutica

Descrierea jobului

Responsabilitățile postului
Atributii: difuzarea/retragerea documentelor Sistemului de Management al Calitatii si Mediului,
Participa la analiza neconformitatilor si reclamatiilor si la ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄actiunile preventive si corective necesare rezolvarii acestora;
Urmareste si raporteaza efectuarea actiunilor corective si preventive stabilite in urma auditurilor. Participa la efectuarea auditurilor din cadrul societatii
Participa la intocmirea chestionarelor de evaluare a instruirii personalului. Pastreaza evidenta si evaluarea instruirilor.
Inregistreaza si participa la analiza deviatiilor, controlul schimbarilor, controlul inregistrarilor;
Pregateste audituril certificarilor de calitate din cadrul societatii ( ISO 9001:2015; 14001:2015) si inspectiilor autoritatilor (ANMDMR, Mediu etc.)

Soceko International S.R.L. este o fabrica de capsule tari din gelatina cu sediul in Pipera, Voluntari.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024